loading ...
loading ...
(do 3000 znaków)

Dodaj zdjęcia


•  maksymalnie 10 zdjęć
•  format JPG (RGB)
•  dłuższy bok 1200px
•  nie więcej niż 1MB na jedno zdjęcie.

Nazwa pliku powinna zawierać imię i nazwisko autora oraz miejsce i rok wykonania zdjęcia, a także numer (w przypadku tych samych miejsc i dat), np: IMIĘ_NAZWISKO_LUBLIN_POLSKA_2017_1.jpg

Do przesłania zdjęć wymagana jest wtyczka Adobe Flash Player - sprawdź.
Jeszcze jedno...
Chcielibyśmy aby projekt Eastreet w pełni oddawał złożony charakter Europy Wschodniej, ale także specyfikę tego, jak ten rejon fotografujemy. Dlatego prosimy o podzielenie się z nami Waszymi spostrzeżeniami i doświadczeniami – jakie jest Wasze podejście do fotografii w przestrzeni publicznej, co przyciąga Waszą uwagę, jakie są Wasze inspiracje, itp. Wystarczą nam krótkie odpowiedzi ale jesteśmy otwarci na dłuższe formy. Jest opcjonalne i w żaden sposób nie ma wpływu na Twoje zgłoszenie.
 
Prosimy o sprawdzenie, czy wszystkie zdjęcia zostały poprawnie dodane. Ich wysyłka może potrwać dłuższą chwilę, zależnie od szybkości łącza oraz rozmiaru plików. Jeśli wysyłanie trwa zbyt długo, prosimy o sprawdzenie czy otrzymali Państwo email z potwierdzeniem – oznacza to, że zgłoszenie zostało poprawnie przesłane. W razie problemów prosimy o kontakt, postaramy się pomóc!

 
Back To Top